O Firmie

Specjalizuję się w obsłudze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Kompleksowość świadczonych usług, indywidualne podejście do Klienta i dbałość o bezpieczeństwo interesów oraz danych Klientów to filary mojej działalności, które budują zaufanie i gwarantują długotrwałe i owocne relacje biznesowe.
Doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, jak ważna jest rzetelna pomoc wobec ciągle zmieniających się przepisów. Pomogę Tobie rozwijać Twój biznes zgodnie z obowiązującymi regulacjami podatkowymi.
Moje działanie to dążenie do kompleksowych rozwiązań nakierowanych na taką organizację współpracy z Klientami, aby możliwie jak najbardziej ograniczyć ryzyko związane ze stosowaniem przepisów podatkowych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej oraz pozostałych aktywności osób fizycznych (opodatkowanie dochodów z majątku prywatnego, dochodów uzyskiwanych ze stosunku pracy, stosunków cywilnoprawnych, dochodów z kapitału finansowego).

Zapewniam:

  • Wiedzę i doświadczenie,
  • Skuteczność i efektywność,
  • Poufność przekazywanych danych,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Bieżącą informację dotyczącą istotnych dla klienta zmian,
  • Współpracę on-line,
  • Szybką komunikację
  • Podpis kwalifikowany.

Like (in a white frame). Man’s hand. Thumb up. Thumbs up. 👍 Social media. Approved. Approval.

Posiadam stosowne
i aktualne ubezpieczenie OC

Moje biuro posiada stosowne ubezpieczenie OC. W przypadku popełnienia błędu, skutkującego stratami finansowymi dla firmy, ubezpieczenie pokrywa nałożoną przez organ kontrolny karę.

Współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym „Ka-Wi” zapewni Tobie wymierne korzyści.

Reasumując, współpraca z profesjonalnym biurem rachunkowym „Ka-Wi” zapewni Tobie wymierne korzyści. Zyskujesz kompleksową obsługę księgową, bezpieczeństwo, oszczędność czasu, obniżenie kosztów operacyjnych oraz relację, które wpływają na lepsze rozumienie specyfiki działalności firmy. Otrzymujesz gwarancję aktualnej wszechstronnej wiedzy z dziedziny zmieniających się nieustannie przepisów prawa podatkowego, śledzenia prasy fachowej, w której publikowane są obowiązujące regulacje
i ich interpretacje. Prawne unormowanie działalności rachunkowej oraz pomoc w podejmowaniu decyzji w tym zakresie przekłada się na wzrost efektywność Twojej  pracy
i wpływa na korzystniejszy wynik finansowy Twojej firmy.

Jesteś zainteresowany ?

Skontaktuj się:

Test